The Original Travel ile Nil Nehri’ni keşfedin

Bir sonraki maceranızı hayal etmek ve o gezi için plan yapmaya başlamakta yanlış bir şey yok…


Yüzyıllardır tatilcilerin hayal gücünü cezbeden yerlerden biri Mısır’dır. Sıcak iklimi güneş ışığı arayanları cezbederken, kültürel açıdan zengin tarihinin cazibesini kimse inkar edemez. Antik dünyanın geriye kalan tek harikasına ev sahipliği yapan Mısır, bugün bildiğimiz gibi dünyanın inşasına yardımcı olan en aydınlanmış erken uygarlıklardan birini yaşamda bir kez ziyaret etme fırsatı sunuyor.

Original Travel’ın Nil Nehri deneyimi, istisnai durumlarda hem lüks hem de kültürel bir deneyim sunar. Luksor’daki başlangıç ​​noktasından Kahire’deki kapanışına kadar olan sekiz günlük gezi, bu altın çağdan çok sayıda iyi korunmuş anıtı sergileyerek Mısır tarihinin en iyilerini içeriyor.

Gezgin Koleksiyonu

Faustine Poidevin – Orijinal Seyahat.

Her gün Mısır’ın sunabileceği en iyi şeylerin tadını çıkarmak için özel olarak seçilmiş olsa da, öne çıkanlar arasında Krallar ve Kraliçeler Sokağı, Karnak Kompleksi ve Luksor Tapınağı, Dendera Tapınağı ve Dendera Tapınağı da dahil olmak üzere sayısız tarihi vasiyet ziyaretleri yer alıyor. Edfu Tapınağı ve çok daha fazlası.

Nil kıyılarını gezmenin yanı sıra konuklar, ses ve ışık gösterisinin, olağanüstü yemeklerin ve nihai rahatlama için spa uygulamaları fırsatının keyfini çıkarabilirler. Tatilin isteğe bağlı ekstraları arasında Nasır Gölü’nde balık tutmak, hiyeroglif ve yemek dersleri almak ve Abu Simbel tapınaklarını ziyaret etmek için birkaç gün daha kalmak yer alıyor.

Gezgin Koleksiyonu

Luksor Tapınağı’nın yanındaki Sfenks Bulvarı

Steam Ship Sudan, gezginlerin Mısır’ı başka hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde deneyimlemelerini sağlar. Poirot’nun popüler romanı Nil’de Ölüm’de yolculuğu ölümsüzleştiren ünlü Agatha Christie’nin ayak izlerini takip edin. Tarihle dolu Steam Ship Sudan, nehir yolculuğundaki en eski buharlı gemi ve Belle Epoque Nil seyir döneminin kalan son kalıntısıdır. Lüks bir sığınak olan gemi, salonu, ahşap işçiliği, bakır ve mobilyaları, dönemin tüm özgün dönem el işleri ile mirasını koruyor.

Misafirler, Steam Ship Sudan’da konaklamanın yanı sıra Mısır’ın en seçkin otelleri olan The Old Winter Palace & The Old Catarakt’ta konaklamaktadır.

Gezgin Koleksiyonu

Olivier Romano – Orijinal Seyahat

Küresel ısınma ve mevcut pandeminin ortasında, gezegenin refahı son derece önemlidir. Orijinal Seyahat, %100 karbon dengeleyicidir ve daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde macera arayanlar için gönül rahatlığı sağlar.

Elli destinasyonla (ve giderek artıyor!), Original Travel, deneyimi tam gereksinimlerinize göre uyarlayarak ve bir tatilde aradığınız şeyden ödün vermeden seyahat deneyimini olabildiğince özel hale getirebilir. Bunu önce sizi tanıyarak yapıyoruz; uzmanlarınız tatilinizde tam olarak ne aradığınızı tartışmak için zaman harcayacaklar. Ardından, ideal konaklama, deneyimler ve aktiviteler arasından seçim yaparak ultra kişiselleştirilmiş bir güzergah oluşturacağız. Son olarak, büyük fark yaratan o küçük ekstraları ekleyeceğiz; havaalanındaki hızlı takipten yerel konsiyerj ağımızı ve uzman rehberleri kullanmaya kadar.

Ödüllü Original Travel’ın size neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Bunun gibi? Burada daha fazla seyahat makalesi okuyun.

Ana resim: Faustine Poidevin