Şimdi Rezervasyon Yapabileceğiniz En Uygun Fiyatlı 8 Tatil ve Seyahat Noktası

Yunanistan

uygun fiyatlı tatiller

Yunanistan ekonomisinin umut verici bir büyüme göstermesiyle, ülke nakit parayla turistlere çok sıcak bakıyor. Size bir kuruşa bile mal olmayacak çok sayıda tarihi yer ve cazibe merkezi var. Sağlıklı ve uygun fiyatlı yiyeceklere doymadan önce ünlü Parthenon’a gidin.

Vietnam

uygun fiyatlı tatiller

Vietnam’a yapılacak bir gezi, Batılı ziyaretçiler için inanılmaz bir para değeri sağlar. Burada bir tatil, nefes kesici manzaralar ve büyüleyici manzaralar sunar. Yemek de harika ve restoran yemeği başına yaklaşık 5 sterlin geliyor. Bir sokak satıcısına uğrayın ve kolayca daha ucuz ve muhtemelen daha lezzetli bir akşam yemeği bulacaksınız. Oteller makul, lüks mülkler gecelik ortalama 60 £ civarında. Rahat yolcular için, Bangkok’a aktarmalı uçuş en ucuz seçenektir.

Tayland

uygun fiyatlı tatiller

Yeterince ucuz uçuşlar bulabilirseniz, Tayland’a tatil yapmak size çok pahalıya mal olacak. Tropik sahilleri, yemyeşil ormanları ve ilahi yemekleri deneyimleyin. Tarihi yerler, muhteşem vahşi yaşam ve mükemmel dalışın yanı sıra. Geceliği yaklaşık 4 £ karşılığında kendinize Insta-dostu özel bir plaj kulübesi hazırlayabilirsiniz.

Bolivya

uygun fiyatlı tatiller

Bolivya’nın yanlış anlaşılan bir itibarı var gibi görünüyor. Ancak Güney Amerika’nın en ucuz ülkelerinden biri olarak kesinlikle gezmeye değer. Yapılacaklar listesinin başında kuşkusuz şaşırtıcı Salar de Uyuni tuz daireleri var. İki veya üç günlük bir tur sizi genellikle 100 £ ‘dan daha az geri getirecektir.

Meksika

uygun fiyatlı tatiller

Şu anki döviz kuru bizim lehimize döndüğü için Meksika’yı ziyaret etmek için harika bir zaman. Mexico City’deki Mazatlan gibi, yoğun bir şekilde şık otellere sahip şehirlere gidin. O zaman sadece sahilde dinlenmek için yeterli paraya, bir elinde margarita ve diğerinde tacoya ihtiyacın var.

Portekiz

uygun fiyatlı tatiller

gibi şehirler Lizbon bir ayakkabı bağı üzerinde eski dünya ambiyansı sunar. Çok sayıda ücretsiz cazibe merkezine sahiptir ve mutfağı düşük fiyatlarla yüksek kalite sunar. Ek olarak, Portekiz’in birçok pensão’su çanta dostu konaklama imkanı sunmaktadır. Bunlar, tipik otelinizden daha otantik bir konaklama sunan, aile tarafından işletilen hanlardır.

Güney Afrika

uygun fiyatlı tatiller

Güney Afrika, bütçeyi tamamen boşa çıkarmayacak lüks otellere sahip. Özellikle yoğun olmayan sezonda – Mayıs ve Eylül ayları arasında. Açıkçası, burada bir gezi ile ilgili en iyi şey safari. Şaşırtıcı bir şekilde, oteller ve safari pansiyonları sezon dışında özellikle ucuzdur. Ya da geceliği yaklaşık 120 £ ‘dan bir oyun rezervinde kendi çadırınızı rezerve ederek DIY yapın.

Kıbrıs

uygun fiyatlı tatiller

Afrodit’in doğum yeri olan ve üç kıtayla sınırlanan Kıbrıs, yüzyıllardır gezginlere ilham kaynağı olmuştur. Pırıl pırıl kumsallar, masmavi denizler ve meze ve soğuk şarapla dolu sofralar. Her zaman kalabalık bir zevk olacak. Süper uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, Kıbrıs ılık bir iklime sahiptir. Ayrıca üzüm bağları, köyler ve manastırlarla dolu engebeli bir manzaraya sahiptir. Daha ne isteyebilirsiniz ki?


Bunun gibi? Yalnız seyahat için en iyi 7 destinasyona göz atın