Şimdi Rezervasyon Yapabileceğiniz En İyi Altı Yer

KENSINGTON

The Kensington’s Beauty And The Beast ikindi çayı yoğun talep nedeniyle Haziran 2018’e kadar tükendi. Ancak otelin yeni Noel paketi harekete geçme şansı sunuyor. Festival çayı, The Kensington’daki lüks süitinizin konforunda büyüleyici Mrs. Potts ve Chip Potts yemek takımlarında, filmin en unutulmaz anlarından ilham alan tatlı ve tuzlu ikramlarla servis edilecektir.

doylecollection.com

LANDMARKA LONDRA

Londra’da Noel tüm aile için etkinliklerle dolup taşıyor. Bu harika zamandan en iyi şekilde yararlanın ve çarpıcı The Landmark London’da şenlikli bir geceleme için aileyi bir araya getirin. Özel Noel paketine geleneksel İngiliz kahvaltısı, çocuklar için sevimli bir Landmark London oyuncak ayı ile Noel çorapları, bir Landmark London çay kutusu ve Bicester Village’da alışveriş yaparken %10 VIP indirimi dahildir. Daha fazla neye ihtiyacın olabilir?

işaretlondon.co.uk

OTEL CAFE ROYAL

Bu Noel, Hotel Café Royal, festival sezonunu kutluyor ve dinamik uluslararası hayvan yardım kuruluşu Born Free Foundation’ı destekliyor. Mevsimsel deneyimler, tüm restoran ve barlardaki geleneksel menülerden; Noel ve Yeni Yıl konaklaması için gecelik paketler ve sipariş üzerine yapılan Noel çikolatalı biblo hediyeleri. Hediye verme ruhuyla, bu el yapımı çikolatalardan bir tanesini satın alan şanslı bir kişi, otelde 10.000 £ üzerinde değere sahip özel bir süit deneyimi kazanacak.

hotelcaferoyal.com

CLARIDGE’S

Hiçbir yerde Noel’i Claridge’inki gibi kutlamaz. Efsanevi Noel Ağacından çoraplara ve kıymalı turtalara kadar – şeytan (ya da daha doğrusu melek) ayrıntılarda. Bol şenlikli ikramlar ile nefes kesici oda veya süitlerinden birinde iki veya üç gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunlara bir şişe şampanya ve bayram ikramları, çoraplar, çocuklar için aktiviteler, at arabası gezintisi ve muhteşem bir Noel yemeği dahildir. Hatırlanması gereken şenlikli bir geceleme.

claridges.co.uk

BALKON

Bu yıl The Balcon, eleştirmenlerce beğenilen şef Matt Greenwood tarafından yaratılan Noel Arifesi, Noel Günü ve Yılbaşı Gecesi için enfes yeni menüler sunuyor. Festival dönemi boyunca Sofitel London St James, ‘Noel Melodisi’ temasını yansıtacak şekilde dekore edilecek ve bu müzikal tema, Noel öğle yemeği sırasında ve Yılbaşı Gecesi’nde çalacak olan canlı caz grubuyla zenginleştirilecek.

thebalconlondon.com

ŞERİT BANYOSU

Tarihi Londra oteli The Lanesborough, Noel ve Yeni Yılı bir dizi özel etkinlikle kutlayacak. Bu fevkalade şenlikli gecelemenin ziyaretçileri, geleneksel ilahi performansları ve Michelin yıldızlı Yuletide ziyafetlerinden şenlikli ikindi çaylarına ve Harvey Nichols ile lüks bir alışveriş deneyimine kadar her şeyi bekleyebilirler. Veya özel bir kızlar gecesi geçirmek istiyorsanız, otelin parti sezonu şımartıcı paketlerine göz atın.

oetkercollection.com