Şimdi Rezervasyon Yapabileceğiniz En İyi Altı 2022 Tatil Noktası

2018 Tatil Yerleri

HİNDİSTAN

Yıllarca süren zor erişilebilirlikten sonra, Andaman Adaları 2018’in en iyi destinasyonlar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Jalakara butik oteli henüz emekleme aşamasındadır ve en son otel teklifiyle Taj Exotica Resort & Spa 2018’in başlarında açılıyor. Heyecan verici bir şekilde, Hindistan’daki ana şehirlerden gelen yeni uçuş bağlantıları, konaklama ile ikiz olmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek. anakara Hindistan. Yolda yepyeni Glenburn Penthouse’da kalmak için Kalküta’da bir mola şiddetle tavsiye edilir veya alternatif olarak, büyük bir kontrast için Bhutan’da konaklama ile birleştirilir.

Yeni Taj Exotica Resort & Spa, Havelock’taki el değmemiş Radhanagar plajına açılan bir ormanın kenarında yer alacak. Tesis, zengin mercan resifleri ve yemyeşil mangrovlarla çevrili kendi özel plajına sahip 30 dönümlük bir alana yayılmış 75 özel villaya sahip olacak. Villa tasarımı, yerel Jawarawa kulübelerinin zift çatılı tarzından esinlenmiştir ve her villa en son teknoloji olanaklar ve konforla donatılmış olup muhteşem plaj manzaraları sunmaktadır.

KAMBOÇYA

Angkor tapınak kompleksi tartışmasız Güney Doğu Asya’nın en büyük mimari çekimlerinden biridir, ancak ülkeyi 2018’in en sıcak tatil yerlerinden biri yapan bir dizi yeni açılışla Kamboçya’da çok daha fazlası var.

Güneydeki plajlar kemik beyazı, güzel ve kalabalık değildir ve bunların cazibesine, Six Senses Krabey Adası ve Alila Villas Koh Russey dahil olmak üzere bazı göz alıcı yeni tatil köyleri ekleniyor. Krabey, Sihanoukville sahilinin hemen dışında, bol bol kültürel ve su aktiviteleriyle dolu, tiffany mavisi, resif açısından zengin okyanusla çevrili, 30 dönümlük bozulmamış bir noktadır. Adaya gelen ziyaretçiler, yağmur ormanı yürüyüşlerinden, tapınak ziyaretlerinden ve otantik pazarlara yapılan gezilerden kısa bir tekne yolculuğu olacak. 40 havuzlu villa, dinamik grubun kendine özgü rustik-şık stili, lezzetli yemek seçenekleri, spa, açık hava sineması ve gözlemevi ile birlikte gelir. Tesis ilkbaharda açılacak.

Yeni Alila Villas Koh Russey de 2018’de açılıyor. Koh Rong takımadalarında yer alan otel, bozulmamış okyanus manzarasına sahip Kamboçya kıyılarına modern lüksü getiriyor. Kamboçya ayrıca lüks kampçılık trendinin devam ettiğini görmeye hazırlanıyor – Kirirom Ulusal Parkı’ndaki merakla beklenen Shinta Mani Çadır Kampı, 2017’de Angkor’un merkezindeki Afrika tarzı çadır kampı The Beige’in açılışını takip ediyor. Shinta Mani’nin yeni lüksü kamp deneyimi, birinci sınıf tasarım ve korumayı çevredeki milli parktaki macera gezileriyle birleştirecek.

2018 Tatil Yerleri

BHUTAN

2018’in başlarında açılacak olan Six Senses Bhutan, Asya’nın en çok beklenen açılışlarından biridir. Paro, Thimphu, Punakha, Gangtey ve Bumthang’da bulunan – konuklar, Bhutan’ı şık bir şekilde keşfederek, her loca arasında bir ‘Altı Duyu Yolculuğu’na çıkabilecekler. Bu, Six Senses’in son yıllardaki en dikkat çekici ve muhteşem açılışlarından biri olacak.

Butan, Asya’nın en bozulmamış ve görkemli yerlerinden biri, benzersiz bir çekiciliği koruyan gizli bir krallık olmaya devam ediyor. Mimari olarak, Six Senses yerel tasarım stillerini modern lükslerle harmanlamıştır ve tüm pansiyonlar, renkli krallığın ‘dünyadaki en mutlu yer’ olarak ününden ilham almıştır. Her kulübenin farklı bir ‘hissi’ olacak – Gangtey’de güzelce yıpranmış ahşap zeminler, yerel taş ve deri detayları bekleyin; Punakha’da geleneksel bir çiftlik evi hissi; uzak Bumthang’da bir ormanın içinde bir orman ve Paro’da eski taş kalıntıların hissi.

Ayrıca 2018’de açılacak olan Paro yakınlarındaki Shaba Vadisi’ndeki Bhutan Spirit Sanctuary’de 24 lüks oda ve 12 tedavi odası bulunan bir spa, bünyesinde bir Bhutan tıp doktoru ve yoga ve meditasyon odası bulunacak. Otel, Bhutan’ın ruhunda en üst düzeyde konfor, dinlendirici bir zihin ve gerçek rahatlamayı vurgulamak için tasarlanmıştır.

GÜNEY TANZANYA

Güney Tanzanya, radarınızda olması gereken daha maceralı 2018 tatil yerlerinden biridir. Asilia, Güney Tanzanya’da inanılmaz yeni lüks kamplar açtı, bu yeni açılışlardan Jabali Ridge (portföylerindeki Asilia’s Flagship Lodge), en üst düzey lüks safari locasıdır. Güney Tanzanya’daki Av Hayvanları Koruma Alanı’na giden diğer kişi olan Selous’un da yeni bir açılışı var – konukların harika yürüyüş ve tekne safarileri yapabilecekleri Roho Ya Selous adlı sekiz çadırlı çarpıcı ve samimi bir kamp.

2018 Tatil Yerleri

BELİZ & GUATEMALA

Belize ve Guatemala, 2018 için bir dizi yeni açılış ve iyileştirilmiş uçuş bağlantıları ile heyecan verici 2018 tatil destinasyonları – gezginlerin artık Birleşik Krallık’tan seyahat ederken Miami’de bir gece geçirmesine gerek yok. Belize’nin en güney ucundaki muhteşem sahil yeri Placencia’da, ormandaki Ka’ana’nın kardeş mülkü Itz’ana dahil olmak üzere bazı muhteşem yeni açıklıklar var. Bu özelliklerin her ikisi de çok üst düzeydir ve harika bir ikiz merkez gezisi yapar.

Bir diğer yeni açılış ise, ünlü Turtle Inn’in bir parçası olan ve daha sonra otel işletmecisi olan Francis Ford Coppola’nın sahibi olduğu, Belize kıyılarında özel bir ada olan Coral Caye adasıdır. Aileler ve çiftler için mükemmel olan Belize ve Guatemala’yı eşleştirme, gezginlere Maya kültürü, sayısız tarihi kalıntı, vahşi yaşam açısından zengin ormanlar, büyüleyici mercan adaları ve dünyanın en büyük ikinci bariyer resifinin bir kombinasyonunu sunuyor.

BREZİLYA

Brezilya, Aralık 2017’de Sao Paolo’dan Jericoacoara’ya yeni direkt uçuşlar ile 2018’de seyahat etmek için harika bir destinasyondur ve bu, Kuzey Brezilya’nın bir kısmına ulaşmak zor. Daha önce sadece 4×4 araçlar, motosikletler ve kumu geçebilen kumul arabaları ile erişilebilirdi. Jericoacoara, 20 yıl öncesine kadar yol şebekesi veya elektriği olmayan ve paranın neredeyse hiç el değiştirmediği küçük bir balıkçı köyüdür.

En iyi otel, köyün kenarında yer alan rahat bir butik tatil yeri olan Chili Beach’tir. Havalı, ilginç ve övünen mükemmel ama sağduyulu hizmet. Kaju ağaçlarının arasında ve içinde havuz barı ve açık hava restoranı bulunan okyanus kıyısındaki bir yüzme havuzunun arkasında yer alan süitlere ve bungalovlara bölünmüş altı odaya sahiptir.