Parti Tatilleri: İbiza Olmayan En İyi 9 Tatil

Parti Tatilleri İçin En İyi Destinasyonlar

GILI TRAWANGAN, ENDONEZYA

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Evrensel olarak Gili T olarak bilinen bu ufacık çöl cenneti, palmiyelerle çevrili, beyaz kumlu adaların üçlüsünden biridir. Üçünün popülaritesi patladı ve Endonezya’da başka hiçbir yerde olmadığı gibi patlıyor. Her adanın kendi karakteri vardır, ancak Gili T açık ara en kozmopolit olanıdır. Canlı bir bar ve parti ortamına, şık konaklama birimlerine ve iddialı restoranlarına sahiptir.

HVAR Town, HIRVATİSTAN

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Hırvatistan’ın merkezi ve en işlek destinasyonu olan Hvar Kasabası, yüksek sezonda günde yaklaşık 20.000 kişiyi kendine çekiyor. Bu adanın en gözde tatil yeridir ve ışıltılı kıyılarına Prens Harry, Keira Knightley ve Daniel Craig gibileri çekmiştir. Yatçılık türleri için bir mıknatıs ve çok sayıda pahalı ama rustik-şık deniz ürünleri restoranına sahip. Akşam yemeğinden sonra, Stipanska Körfezi’ndeki Carpe Diem Plajı’na gece yarısı bir taksiye binin. Bu büyülü ortam, parti tatilleri için mükemmeldir ve Hvar’ın Hırvatistan’ın geceye dans eden önde gelen şehri olarak ününü güçlendirir.

KOH PHANGAN, TAYLAND

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Mükemmel tatiliniz üç günlük plaj partilerini içeriyorsa, bu ada tam size göre. Haad Rin’s Sunrise Beach’teki dolunay partileriyle ünlü olan bu ada, sıkı parti müdavimleri içindir. En yoğun sezonda ada, dolunay altında beyaz kumlarda dans eden, içki içen ve oyalanabilen 20.000’e yakın ziyaretçiyi ağırlıyor. Ayın doğru zamanında yapamıyorsanız endişelenmeyin – aradan geçen haftalarda yarım ay ve kara ay partileri var. Adanın plajında ​​ve kokteyl barlarında da haftanın her gecesi aksiyon var.

PRAIA DA ROCHA, PORTEKİZ

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Vahşi gece hayatı ve güzel kumsalı ile tanınan bu nokta, sadece havuz başında tembellik etmekten fazlasını sunuyor. Praia da Rocha çok gelişmiştir – bir kumarhane, barlar, restoranlar ve gece kulüpleri sahilde sıralanır – ve bu nedenle yüksek yaz aylarında kalabalıktır. Uçurtma sörfünden plaj voleyboluna kadar her gezgin için bir şeyler var. Vitray pencereleri ve kuleleri olan 19. yüzyıldan kalma bir mimari mücevher olan Bela Vista Hotel’de kargaşadan kaçın.

SANTA TERESA GALLURA, SARDİNYA

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Sardunya’nın kuzey ucunda yer alan Santa Teresa Gallura, adanın en canlı tatil beldelerinden biridir. Barların, pizza mekanlarının ve deniz ürünleri restoranlarının coşkulu bir uğultusu ve Mayıs’tan itibaren tamamen uğultu. Ayrıca dinlenme ve akşamdan kalma iyileşme için ideal olan inanılmaz derecede güzel plajlara sahiptir.

KAHVE, KORFU

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Kavos, gerçekten vahşi bir zaman geçirmek isteyen herkes için idealdir. İbiza’da bulunan gelişmişlik iddiasını burada bulamazsınız; Bu tatil köyü, utanmadan gürültülü. Ve daha kolay bir kurulumu olamazdı; aslında kulüpler, barlar ve restoranlarla dolu uzun bir cadde. Krem ve Ses Bakanlığı da dahil olmak üzere, İngiltere’nin en tanınmış kulüp organizatörlerinden bazıları Kavos’ta geceler düzenledi.

CANCU, MEKSİKA

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Cancún, bir araya getirilmiş iki sıcak nokta sunar. Beyaz kumlu plajları, ünlü parti ortamı ve sofistike deniz ürünleri restoranlarıyla gösterişli otel bölgesi var. Sonra yerel lezzetlerin tadına varacağınız gerçek şehrin kendisi var. Bu Meksika kaçışında nerede olursanız olun, Cancun geceleri gerçekten bir çentik açıyor. Akşam yemeğinden hemen sonra, restoranlar işleri yoluna koyar, sonra ne istediğinize bağlı olarak herkes için ücretsizdir. Şehir merkezinde flamenko dansını ve kabareyi yakalayın, Boulevard Kukulcan’da – Hotel Zone’da – süper kulüpler hız kazanıyor. Her iki durumda da, erken geceler pek olası değildir.

LANGKAWI, MALEZYA

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Kuala Lumpur ve Penang’ı unutun, Malezya’daki daimi parti bu küçük adada. Güneş ışığı saatlerini muhtemelen karşılaşabileceğiniz en mükemmel plajlardan bazılarında dinlenerek geçirin ve işlerin çılgına döndüğü akşamlara hazırlanın. Pentai Cenang sahilindeki barlarda rahatlayın, sonra düşene kadar dans etmek için titreşen barlardan birine gidin. Elinizde bir mango suyuyla nefes kesici beyaz kumun üzerine çıkın, durulayın ve tekrarlayın.

MİKONOS, YUNANİSTAN

İbiza olmayan En İyi Parti Tatillerinden 8'i

Mykonos, St-Tropez-meets-Ibiza tarzıyla Yunanistan’a ışıltı ve cazibe sağlıyor. Hedonist tatilcilerin ve moda tutkunlarının bir karışımını çeken parti katı bir üne sahiptir. Popüler yeni oteller, sahil barları ve restoranlar bol, fiyatlar artıyor ve turizm patlama yaşıyor. Temmuz ve Ağustos, amansız partiler için ziyaret edilecek en iyi zamanlardır; ancak adil bir miktar ödemeye hazır olun.