Neden Türkiye Bir Sonraki Tatil Hedefiniz Olmalı?

Türkiye’nin batı kıyısı, Ege Denizi’nin kristal sularıyla çevrili beyaz kumlu plajları ile övülmektedir. Hava sıcak, içecekler soğuk ve İngiliz tatilcilerin kısa bir aradan sonra Türk Rivierası kendini yeniden ilgi odağı buldu. Yazın en hareketli günlerinde bile, eskiyi yaratan küçük dinginlik köşelerini hala bulabilirsiniz. Bodrum’un lezzetli ve kozmopolit yarımadası tatilin gözdesi.

bodrum

NE YAPALIM

Muhteşem kaleleri keşfetmekten muhteşem altın kumsallarda güneşlenmeye kadar her şey Bodrum’da var. Gün boyunca, küçük bir esnaf alışverişi için güzel beyaz sıvalı arka sokaklarda dolaşın ya da çiçeklerle dolu birçok kafeden birinde lezzetli Türk mutfağının tadını çıkarın. Geceleri, sahil bir dizi renkli bar ve kulüp ile hayat buluyor. Bir kokteylle dolaşmak yerine biraz daha heyecan verici bir şeye ihtiyacınız varsa, Bodrum ayrıca 1400’lerden kalma kaleleri ve dünyaca ünlü Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ndeki antik kalıntıları ile tarihi bir eğlence sunuyor.

NEREDE KALINIR

MAÇAKIZI HOTEL

bodrum

Özel bir koyda ve vahşi doğa koruma alanında gizlenmiş Maçakızı, çarpıcı Türkiye kıyı şeridinde gizli bir mücevherdir. Türkiye’nin bohem başkenti Bodrum’dan sadece bir saat uzaklıkta bulunan otel, geleneksel ahşap yelkenli teknelerle bezenmiş berrak, turkuaz sulara bakmaktadır. Dinlendirici spa günleri, yüzme ve güneşlenme ile dolu bir tatilin keyfini çıkarın.

macakizi.com

MANDARİN ORYANTALI

bodrum

Pastoral Paradise Bay’de bulunan Bodrum’daki The Mandarin Oriental, beş yıldızlı konforlardan hiçbirinden ödün vermeden stil ve huzurun mükemmel karışımını sunuyor. Büyüleyici tesis, konukların iki özel plaj arasında seçim yapmalarının yanı sıra aşağıdakiler gibi bir dizi birinci sınıf eğlence aktivitesi arasında seçim yapabilecekleri Ege Denizi’ne bakmaktadır. bir dizi gurme restoran ve birinci sınıf rahatlatıcı bir spa.

mandarinoriental.com

OKUMAYA

bodrum

Bu güzel döşenmiş tesiste rahatlayın, gevşeyin ve duyularınızın alanı ve sükuneti tam olarak kavramasına izin verin. Kendi özel balkonunuzdan veya terasınızdan Ege kıyı şeridinin kesintisiz manzarasının ve lüks konfor konseptini özetleyen mükemmel olanakların keyfini çıkarın.

caresse.com