Neden Bir Sonraki Yemek Geziniz Olmalı?

Bilinen alan nedir?

Bir dizi ödüllü üst düzey restoranın yanı sıra, Kara Orman’daki herhangi bir köy konukevinin menüsüne hızlı bir bakış, kaçırılmaması gereken ve sahip olmadığınız bir dizi mutfak ikramını ortaya çıkaracaktır. için bir servet ödemek. Baden geleneğinden gelen yemekler arasında Geyik Eti “Baden-Baden”, “Bibiliskäs with Brägele” – otlar ve kızarmış patates içeren güzel bir kuark – ve tabii ki “Kara Orman Geçidi” (Schwarzwälder Kirschtorte) yer alır.

Kara Orman

Nereden rezervasyon yaptırmalısınız?

Baden-Baden’de enfes Le Bistro’ya gidin, Karlsruhe’de geleneksel Alman yemekleri ve birası için Zum Kleinen Ketterer’i kaçırmayın ve Gernsbach’ta (Rastatt Bölgesi) muhteşem manzaralı akşam yemeği için Hotel Schloss Eberstein’ı deneyin.

Büyük ve küçük konuklar, dünyadaki bir tema parkındaki tek iki Michelin yıldızlı restoran olan Europa-Park’taki The Lighthouse Restaurant – Ammolite’ye gitmelidir. Ve eğer parayı daha fazla harcamak istiyorsanız, Kara Orman’da burada daha fazla bilgi bulabileceğiniz çok sayıda Michelin yıldızlı restoran var. Aslında, Almanya’nın mutfak başkenti olarak kabul edilen Baiersbronn kasabası, etkileyici bir sekiz Michelin yıldızına sahip ve sadece 15.000 civarında nüfusu var!

Kara Orman

Ve şarabı unutma…

Şarap uzmanları, Gutedel, Müller-Thurgau, Riesling, Silvaner, Grau- und Weißburgunder, Bacchus, Chardonnay, Nobling, Muskateller, Kerner, Traminer ve Blauer Spätburgunder dahil Baden şaraplarının tam lezzetini takdir edeceklerdir. Şarap mahzenleri, konukları hem en iyi vintajlarını hem de yeni spesiyaliteleri denemeye davet eder ve tüm yaz ve sonbahar boyunca şarap festivalleri kutlanır. Kaiserstuhl’un ucundaki Breisach’ta Avrupa’nın en önemli şarap mahzeni bulunur.

Denemeden gitmeyin…

Kara Orman bölgesi için uygun bir “Vesper” tipiktir. Genellikle öğün aralarında yenen, doyurucu ev yapımı sosis, füme alabalık ve huysuz çiftçi ekmeği ile yenen Kara Orman jambonunu içerir. Gerçek bir Vesper’a her zaman bir “Wässerli” (bir schnapps) eşlik eder. Bugün Kara Orman’ın yerel sakinleri bile akşam yemeği yerine Vesper yiyor.

Kara Orman

Oraya nasıl gidilir

#FLYBADEN Londra Stansted’den Kara Orman’a Karlsruhe / Baden-Baden Havalimanı’na. Takip et @fly-baden’s Bu muhteşem destinasyonda altı haftalık özel fırsatlar için #SummerSeries veya daha fazla bilgi için fly-baden.com adresini ziyaret edin.