Lüks kiralama platformu The Villa Collective ile kendinizi şımartın

The Villa Collective ile hayatınızın tatilini yaşayın

Galler Prensesi Diana’yı ağırlayan Torre de Tramores da dahil olmak üzere zengin ve ünlülerin evlerinde en yeni kiralama platformu aracılığıyla bir tatille kendinizi şımartın.

Villa Kolektifi

O gün, biz terasta, dağlara bakan, başka hiçbir insan yerleşimi belirtisi olmayan şaşırtıcı manzaraya ve en basit ve dramatik doğaya bakarken, Jimmy sustu. Ve 1986 baharında bizim oldu.

Leydi Annabel Goldsmith’in merhum kocası Sir James Goldsmith ile İspanyol tatil evleri Torre de Tramores’a aşık olduğu anı yansıtan sözleri. 20 yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, villa şimdi yeni çevrimiçi platform The Villa Collective’de bulunan birçok lüks tatil kiralamasından biri.

Villa Kolektifi

Airbnb ile karıştırılmaması gereken The Villa Collective, lüks kiralama pazarında bir boşluğu kapatma fikriyle Nick Cookson tarafından kurulan özel bir hizmettir. Seçkin gezginlerin, hem mülk hem de sunulan destinasyon hakkında ilk elden bilgiye sahip mülk sahipleri ve yöneticileri ile doğrudan tatil rezervasyonu yapabileceği yerler.

Web sitesi, tatilcilerin birden fazla ülkede özenle seçilmiş villa ve tatil evlerini aramasına ve karşılaştırmasına ve doğrudan rezervasyon yapmasına olanak tanır. Şu anda İspanya, Portekiz, İtalya, Yunanistan, Fransa ve Fas’ta bir dizi özel villa ve mülk koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor ve fiyatlar ile Barbados gibi kış güneşi sıcak noktalarına daha da genişleme planları yapıyor. £4.000-£Haftada 100.000.

Villa Kolektifi

The Villa Collective’i diğer çevrimiçi konaklama platformlarından ayıran şey, üyelik teklif edilmeden önce karşılanması gereken katı kriterler dizisidir. Her mülk ve sahibi, özgünlük açısından taranır ve asgari gereklilik olarak bir ev yöneticisine sahip olmalıdır. Potansiyel kiracılara esneklik, ek güvenlik ve rahatlık sağlamak, rakiplerinin henüz eşleştirmediği bir teklif.

Villa Kolektifi

The Villa Collective’deki birçok mülk gibi, Torre de Tramores da bir ev yöneticisi, şef ve temizlik hizmetleri ile tam kadro olarak gelir. 600 hektarlık Endülüs kırsalında, Benahavis kasabası yakınlarında kurulmuş olmasına rağmen, Tramores arazisi Marbella çılgınlığına arabayla sadece 15 dakika ve Malaga havaalanından bir saat uzaklıktadır. 80’lerin sonlarından beri Goldsmith ailesi için düzenli bir tatil yeri olmuştur ve yıllar içinde hem ünlü hem de kraliyet misafirlerinin ziyaret ettiği görülmüştür.s süiti şimdi dublajlı Prenses Odasıkaldığından beri.

Orijinal Endülüs çiftlik evi güzel bir şekilde genişletildi ve yamaç ortamında farklı seviyelerde basamaklanan on bir yatak odalı bir konaklama birimine dönüştürüldü. Kır evinin cazibesini korurken son derece yüksek bir standartla tamamlanan villa, Endülüs ve Mağribi antikaları, İspanyol tekstilleri, sanat eserleri, kitaplar ve Kuyumcuların aile resimleri ile dekore edilmiştir.

Villa Kolektifi

Mülkiyet sadece tenis kortu, yüzme havuzu ve oyun odası gibi olanaklara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Guadalmina Nehri’nden gelen doğal bir akarsu sistemi ile desteklenen bahçeler ve su özellikleri ile muhteşem bir araziye sahiptir. Villanın tabanında tüm yıl boyunca çeşitli taze ürünler yetiştiren organik bir çiftlik ve mutfak bahçesi bulunmaktadır.

Konuklar, tesis genelinde dinlenebilecekleri çok sayıda teras ve salon seçeneğine sahiptir. Kahvaltı ve öğle yemeği genellikle dağların ve manzaranın güzel manzarasının tadını çıkarabileceğiniz dış güvertede servis edilir. Akşamları biraz daha serin olsa da, Kuyumcular’ın yemek salonunda en sevdikleri yemeklerin lezzetli bir tavuk ve karides paella’yı içerdiği resmi bir akşam yemeği yedikleri bilinmektedir.

Villa Kolektifi

Kiralık konaklama dünya çapındaki tatilciler arasında popülerliğini artırmaya devam ederken, The Villa Collective müşterilerine kaliteli, lüks ve güvenli mülkler sunuyor ve villa sahiplerine bu seçkin platformun bir üyesi olarak mülklerinden en iyi şekilde yararlanma gücü veriyor.

Torre de Tramores, The Villa Collective aracılığıyla doğrudan şu adresten rezervasyon yaptırılabilir: Haftada 22.500. villacollektif.com adresini ziyaret edin veya 020 3950 1588’i arayın