Londra’nın En Havalı Airbnb’lerinden 7’si Yaz İçin Şimdi Rezervasyon Yapacak

Kaçmak için başkenti terk etmen gerektiğini kim söyledi? St Pancras’tan Mayfair’e ve aradaki her yere kesinlikle yaz tatiliniz için Londra’nın en havalı Airbnb’lerini sunar


Kelimeler Annabel Fuller

Londra’nın en havalı Airbnb’lerinden seçimimiz

Londra’nın koşuşturmacasından kaçmak istiyor ama zamanınız mı yok? Londra’nın yaz için en iyi Airbnb konaklamalarından oluşan rehberimiz ile kalın ve başkenti keşfedin.

Londra Köprüsü Stüdyosu

Konaklama Londra

Londra Köprüsü’nün hemen yanında yer alan bu şirin ev, yalnız seyahat edenler veya minimalist çiftler için idealdir. Daireye kolayca erişilebilir ve ek güvenlik için binada 24 saat resepsiyon ve güvenlik vardır. Büyük mutfak evde yemek için tam donanımlıdır ve ayrıca iş seyahatinde olanlar için bir masa çalışma alanı da vardır. İş için şehirde olanlar için bonus: Daire, Londra Köprüsü’nden kısa bir yürüyüş mesafesinde veya Londra’nın finans bölgesi olan City’den birkaç metro durağı uzaklıktadır.

airbnb.com

Mayfair Çatı Katı

Konaklama Londra

Şehirdeki en iyi mağazalar, restoranlar ve üye kulüpleri ile Londra’nın en prestijli semtinde konaklama. Başkentin başlıca turistik mekanlarından birkaçı yürüme mesafesindedir: Buckingham Sarayı, Hyde Park, Green Park, Oxford Circus, Piccadilly Circus, Big Ben, London Eye, Selfridges ve Harrods.

airbnb.co.uk

Parti Teknesi

Konaklama Londra

Parti teknesine hoş geldiniz. Canary Wharf’ta demirli bu lüks yatta 2. bölgeden ayrılmadan Akdeniz’deymiş gibi olun. O2’ye kolay erişim mesafesinde bulunan bu gösterişli Airbnb, fark yaratan bir şehir tatili sunuyor. Beş yatak odası ve banyo, güneşlenme balkonları, geniş çatı terasları, cömert partiler için 15 kişiye kadar kapasiteli bir salon ve emrinizde kabin ekibi ile donatılmış, asla gerçeğe dönmek istemeyeceksiniz.

airbnb.co.uk

St Pancras Saat Kulesi

Konaklama Londra

St Pancras saat kulesinin içinde ne saklı olduğunu hiç merak ettiniz mi? Artık sen ve üç arkadaşın öğrenebilirsin. Bu gülünç derecede havalı pedi ve çılgın gizli girişi keşfedin. Lüks çatı katı, saat odasının hemen altında bulunan 10 metre yüksekliğindeki orijinal saat kulesi odasıyla hem tren meraklılarını hem de tarihçileri heyecanlandıracak. Çatı katının içinde klas bir kuyruklu piyano var ve siz çalamıyor olsanız da estetik değerini hepimiz takdir edebiliriz.

airbnb.co.uk

Shoreditch Ağaç Ev

Konaklama Londra

Gerçekten eşsiz bir konaklama arayanlar için, olması gereken yer bu ahşap çatı katı. Ismarlama parçalarla dekore edilmiş ağaç ev, herhangi bir yenilikçinin onaylayacağı bohem, endüstriyel bir tarza sahip Shoreditch’teki evindedir. Ayrıca salonda ahşap salıncak, piyano ve birinci sınıf projektör ve hoparlörlere sahip büyük boy bir film ekranı gibi eğlenceli ve ilginç eklemeler var.

airbnb.co.uk

Kanal Gezisi

Konaklama Londra

Samimi bir ilişki için açık denizlere mi çıkmak istiyorsunuz? Velvet Canal Boat, aradığınız romantik kaçamak. Merkezi konumdaki dar tekne kalıcı olarak demirlenmediği için talep üzerine Portobello, Westbourne Grove, Little Venice ve Paddington gibi popüler yerlere taşınabilir. Teknedeki yaşam alanı, bir salon oturma alanı, yemek alanları ve şampanya yudumlamak ve gün batımını izlemek için büyük bir küvetten oluşmaktadır.

airbnb.co.uk

Merkezi Dubleks

Konaklama Londra

Bu pastel dubleks, bir kız gezisi için ideal bir konaklama yeridir. Lake lavanta duvarlar, Instagram’a eklenebilen tek özellik değil, bu güzel çatı katı, tümü kusursuz bir şekilde dekore edilmiş üç yatak odası, bir çatı terası ve iki banyoya sahiptir. Clerkenwell’de bulunan bu hafta sonu kaçamağı, Batı Londra’nın Batı Yakası ve Doğu Londra’nın Columbia Yolu Çiçek Pazarı’nın en iyilerine kolay erişim sağlar.

airbnb.com