Kesinlikle Margate’e seyahat eder ve bir Coastal Cottage’da kalır

Herkes uygun fiyatlı Viktorya dönemi hissesi için Margate’e taşınıyor. Bu yakın zamanda yenilenmiş teraslı eve kesinlikle hayran kalıyor ve kır evine bayılıyor.


Kelimeler Pendle Harte

Turner Contemporary sanat galerisi 2011’de açıldı ve Tracey Emin kısa süre önce bir vakıf kurmak için memleketine geri döndü: Margate haritada çok fazla. Londralılar, uygun fiyatlı mülk, gelişen sanat ortamı ve ilginç butikler ve barlar için buraya taşınıyor ve eskiden yıkık bir sahil kasabası olan yer artık şık bir yer.

Westbrook Bay House, hafta sonu gelen ziyaretçilere hitap etmek için tasarlanmış çağdaş bir estetikle yenilenmiş, bölgenin Viktorya dönemi konut stokunun güzel bir örneğidir.

Kır evi

Bu büyük bir ev, beş yatak odası sağlamak için akıllıca düzenlenmiş, alt zemin katın tamamı devrilmiş, geniş bir açık plan mutfak/yemek ve döşemeli bir bahçeye erişimi olan oturma alanı yaratılmıştır. Caddeye bakan ön cephede cumbalı pencereler ve Ercol divanları ve bitkileri, hırpalanmış eski Penguenler ve deniz kabuğu koleksiyonlarını sergileyen orta yüzyıl rafları ile sahil konumuna selam veren konforlu bir oturma alanı vardır. Orijinal Viktorya dönemine ait şöminenin yanında, ustaca yerleştirilmiş dalgaların karaya attığı odun parçaları ve büyük boy saksı kaktüs; duvarlarda çerçeveli posterler, bir geyiğin kafatası ve boynuzları var.

İç tasarım açısından, biz Instagram bölgesindeyiz ve ev, fotoğraflanmak üzere tasarlanmış bir yerin tüm ayırt edici özelliklerine sahip. Anglepoise lambaları, bitkiler, bilim laboratuarı yemek sandalyeleri, yuvarlak aynalar ve filament ampuller var. Mutfak siyaha boyanmış ve üniteler ahşap, zemin cilalı beton ve raflar emaye ile doldurulmuştur.

Kır evi

Üst katta, yatak odaları beyaz duvarlar, çıplak döşeme tahtaları ve çakıl boyalı orijinal kapılar, rahat yataklar ve gevrek waffle çarşafları ile. Klasik siyah radyatörler stil katar ve banyoda geniş bir ayaklı, ayaklı küvet ve geniş ve verimli bir duş bulunur. Burada kalmak, iyi bir şekilde bir fotoğraf çekimine adım atmak gibi.

Westbrook Bay House, mulberrycottages.com üzerinden kiralanabilir.
3 gece 844 sterlin, 7 gece 1.125 sterlin

Londra’dan uzaktaki harika günübirlik gezilere buradan göz atın.