Kazanç! Native Bankside’da Konaklama, Evinizden Uzaktaki Londra Eviniz

Kesinlikle Londra, göz alıcı dairelerinden birinde bir gecelik konaklama kazanmak için lüks apart otel Native Bankside ile işbirliği yaptı.

Yerli Banka Kenarı

Rakipsiz bir konuma sahip olan Native Bankside, Tate Modern, Borough Market ve Shakespeare’s Globe Theatre gibi Londra’nın en gözde mekanlarından sadece bir taş atımı uzaklıktadır ve başkenti ziyaret eden herkes için kalmak için mükemmel bir yerdir. Eski 18. yüzyıldan kalma çay deposu, çarpıcı ve lüks bir apart otele dönüştürülmüştür ve Bankside’ın hareketli, kültürel merkezinin tam ortasında, tarihi Ayı Bahçeleri’nde yer almaktadır.

Yerli Banka Kenarı

Native Bankside, bir otelde kalmanın avantajlarından ancak özel bir dairenin alanı, esnekliği ve özgürlüğü ile yararlanmanızı sağlar. Her odada tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra fitness süitine erişim ve ilk geceniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyle dolu makarna, pesto, süt, mısır gevreği ve daha fazlasıyla dolu ücretsiz kiler vardır. Konuklara rahat ve ev sıcaklığında bir atmosfer sağlamak için tasarlanan her dairede ayrıca benzersiz sanat eserleri, oturma alanı, şık en-suite banyo ve standart olarak WiFi bulunur.

Yerli Banka Kenarı

Nehir, metro ve tren ile mükemmel ulaşım bağlantıları ile, aynı zamanda Native Bankside’ın güler yüzlü ekibinin yardımıyla keşfetmek için ideal bir üstür, yemek, içmek ve keşfetmek için en iyi yerleri keşfedebilir ve en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilirsiniz. bölgede kalın.

Noel yaklaşırken, başkent Southbank’tan Leicester Square’e kadar Noel pazarları ve şenlikli pop-up mağazaları ile canlanacağından Native Bankside’ı ziyaret etmek için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Native Bankside hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilir ve Twitter, Facebook veya Instagram’da takip ederek sosyal medyadaki konumu hakkında güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Ödül şunları içerir:

Ödül, Native Bankside, Londra’da bir gecelik konaklamadır.

Nasıl girilir:

Ödül çekilişi açıldı 10 Aralık ve 23:59’da kapanır 10 Ocak 2019. Kazananlarla saat 23:59’a kadar iletişime geçilecek ve ödüllerini nasıl alacakları konusunda talimatlar verilecektir. 13 Ocak.