Karadağ’daki Sveti Stefan’da A-listesi ile Omuzları Ovmak

Odalar

Konuklar şık, çağdaş odalar ve ünlü Queen’s Beach’e kolay erişim için Villa Miloˇcer’de kalmayı seçebilir, ancak gerçekten özgün bir tatil için Sveti Stefan’da kalmalısınız. Adadaki Deluxe Cottages’lardan birine adım attığınız anda kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz. Aşağıdaki kayalara çarpan dalgaların sesi dışında tamamen sessizdir ve krem, gri ve kahverengi renk paleti tamamen rahatlatıcıdır. Oturma alanı ve yatak odasının (kral yataklı) yanı sıra ayaklı küvet, duş, oturma alanı ve ikiz lavabo içeren büyük bir banyo da bulunmaktadır.

Her oda, modern ve konforlu bir vibe ile tamamen benzersizdir, aynı zamanda adanın tarihi havasına ve ambiyansına da sahiptir. Mobilya onun için özel olarak tasarlandı ve mandallardan kapılara ve pencerelere kadar pek çok detay adada orijinal olarak ne olması gerektiğine dayanıyor.

12.400 metrekareyi kaplayan, adayı oluşturan sokak ve merdivenlerden oluşan warren’de gezinmeniz için bir harita veriliyor. Yolunuzu bulmak, manzaranın ve adanın zirvesinde oturan iki eski kilisenin fotoğraflarını çekmek için mola vermek eğlenceli. Tatil yeri görkemli bir şekilde aydınlatılmışken, geçidi gece geçerken, Sveti’nin bir Bond filmi için mükemmel bir ortam olduğunu hayal edebiliyorum.