Hong Kong Gezi Rehberi – Kesinlikle Dergi

NEREDE OYNANIR

Upper House’daki Café Gray Bar’da bir içki ile şenlikleri başlatın. Manzaralar sansasyoneldir ve yükselen Pacific Place mekanı ultra havalı ahşap, metal ve cam dekoruyla sizi büyülerken Earl Grey Martinis’i yudumlayabilirsiniz. Bu yüksek teknoloji ürünü kağıtsız otelin genç Hong Konglular arasında favori olduğu göz önüne alındığında, 14 metrelik kireçtaşı barda yerinizi garanti altına almak için rezervasyon yaptırmak en iyisidir.

Barlar, şarap barları ve gizli cıvata delikleriyle gidilecek yer olan Lan Kwai Fong’a giderken işler biraz daha zorlaşıyor. Mercedes me Store Hong Kong’da LKF’nin enerjisini içinize çekin. Penceresinde sadece bir Mercedes Formula 1 yarış arabası barındırmakla kalmıyor, aynı zamanda bu sofistike salonun rahat atmosferi yerel halkla kaynaşmak için harika. Ve akşamınızı gerçekten geçirmek istediğinizde, OYNAMAYA başlayın.

Yolun sadece birkaç dakika ilerisinde, devasa bir tadilattan sonra Aralık 2015’te yeniden açılan süper seçkin, süper çökmekte olan gece mekanıdır. PLAY, Hong Kong’un görülmesi ve görülmesi gereken önde gelen parti destinasyonudur. Maximal Concepts’in kurucusu Xuan Mu tarafından tasarlanan yeni konsepti, Dom Pérignon şampanya barı (Hong Kong’daki tek), 18 metrelik podyum, son teknoloji aydınlatma ve ses sistemleri, özel VIP odası, yerleşik fotoğraf kabini ve VVIP’ler için Bentley şoför hizmeti. Uluslararası DJ’ler Skrillex, Paul Van Dyk, Afrojack ve Kaskade’nin neden burada çalmış olması şaşırtıcı değil.