Her Gelin Müstakbel Gelin İçin En İyi Bekarlığa Veda Partisi Destinasyonlarından 5’i

PARTİ İÇİN EN İYİSİ: BARCELONA

Çok çeşitli kokteyl barları, gece kulüpleri, kafeleri ve otel barları ile Hırvatistan’da bir bekarlığa veda partisi gerçekten saçlarınızı hayal kırıklığına uğratabileceğiniz yerdir. Deniz ve kum, bisiklete binmek veya deniz kenarında uzun bir yürüyüş yapmak ve ardından serinletici bir dalış için mükemmel bir zemin oluşturur. Karanlık çökerken canlı müzikle şehir dönüşüyor. Panoramik bir terasta gün batımı içecekleri ile başlayın, ardından Barselona’nın inanılmaz gece hayatı mekanlarından birinden seçiminizi yapın.

PLAJ MOLASI İÇİN EN İYİSİ: HIRVATİSTAN

Hırvatistan, Avrupa’nın en güneşli yerlerinden biridir. Kristal sularla çevrili pitoresk çakıl taşlı plajları hayal edin. Düğün bronzluğunu tazelemek ve büyük günden önce rahatlamak için ideal bir yer. Hvar Kasabası, Prens Harry ve Daniel Craig gibi isimlerin ilgisini çeken, Hırvatistan’ın en gözde beldesidir. Yatçılık türleri için bir mıknatıs ve rustik-şık deniz ürünleri restoranları, kokteyl mekanları ve şarap barları ile övünüyor.

KÜLTÜR VE MACERA İÇİN EN İYİSİ: KARADAĞ

Karadağ, doğu ile batı arasındaki sınır çizgisinde yer alır; geniş bir kültürel tarih sergisi ve bağlantısız bir komünist devlet olarak 50 yıllık bir mirasa sahip. Romalılardan kalma mozaik zeminleri, gösterişli manastırları, gösterişli Kiliseleri, camileri ve heybetli kaleleri keşfedin. Tarih arayan tavuklar için büyüleyici bir yer. Aksiyon ve macera arayanlar için Durmitor Milli Parkı var. Bu, keşfedilmeyi bekleyen buzul gölleri, dağlar ve hayranlık uyandıran manzaralardan oluşan nefes kesici bir genişliktir.

BİR ŞIMARIŞ OTURUMU İÇİN EN İYİSİ: BANYO

Stresli düğün planlama sürecine ara vermenin en iyi kız arkadaşlarınızla şımartıcı bir parti yapmaktan daha iyi bir yolu var mı? Kaplıca Spa pitoresk Bath’ın kalbinde yer alan ödüllü bir doğal spadır. Burada, tıpkı 2000 yıl önce Romalıların yaptığı gibi, İngiltere’nin doğal olarak ılık, mineral açısından zengin sularında yıkanabilirsiniz. Masaj ve cilt bakımı, sıcak taş tedavileri ve Kraxen Soba ile siz ve tavuklarınız canlanmış ve yenilenmiş hissederek ayrılacaksınız.