Her Gelin Adayı İçin En İyi Bekarlığa Veda Partisi Destinasyonlarından 5’i

PARTİLER İÇİN EN İYİSİ: BARSELONA

Çok çeşitli kokteyl barları, gece kulüpleri, kafeler ve otel barları ile Hırvatistan’da bir bekarlığa veda partisi saçınızı gerçekten serbest bırakabileceğiniz yerdir. Deniz ve kum, bisiklete binmek ya da deniz kenarında uzun ve sakin bir yürüyüş için mükemmel bir fon oluşturur ve ardından serinletici bir dalış yapın. Karanlık çökerken şehir canlı müzikle dönüşüyor. Panoramik bir terasta gün batımı içecekleriyle başlayın, ardından Barselona’nın inanılmaz gece hayatı mekanlarından birinden seçiminizi yapın.

PLAJ MOLASI İÇİN EN İYİSİ: HIRVATİSTAN

Hırvatistan, Avrupa’nın en güneşli noktalarından biridir. Kristal sularla çevrili pitoresk çakıl taşlı plajları hayal edin. Bu düğün bronzluklarını tamamlamak ve büyük günden önce dinlenmek için ideal bir yer. Hvar Kasabası, Prens Harry ve Daniel Craig’in beğenisini çeken Hırvatistan’ın en gözde tatil beldesidir. Yatçılık türleri için bir mıknatıstır ve çok sayıda rustik-şık deniz ürünleri restoranına, kokteyl mekanlarına ve şarap barlarına sahiptir.

KÜLTÜR VE MACERA İÇİN EN İYİSİ: KARADAĞ

Karadağ doğu ve batı arasındaki sınırda yer alır; geniş bir kültürel tarih sergisi ve bağlantısız bir komünist devlet olarak 50 yıllık bir mirasa sahip. Romalılardan kalma mozaik zeminleri, gösterişli manastırları, süslü Kiliseleri, camileri ve heybetli kaleleri keşfedin. Tarih arayan tavuklar için büyüleyici bir yer. Aksiyon ve macera arayanlar için Durmitor Milli Parkı var. Bu, keşfedilmeyi bekleyen nefes kesici bir buzul gölleri, dağlar ve hayranlık uyandıran manzara.

ŞIMARTMAK İÇİN EN İYİSİ: BANYO

Stresli düğün planlama sürecine ara vermek için en iyi kız arkadaşlarınızla şımartıcı bir parti vermekten daha iyi bir yol olabilir. Kaplıcalı Kaplıca Pitoresk Bath’ın kalbinde yer alan ödüllü bir doğal spadır. Burada, 2000 yıl önce Romalıların yaptığı gibi, Britanya’nın tek doğal olarak ılık, mineral bakımından zengin sularında yüzebilirsiniz. Masaj ve cilt bakımı, sıcak taş uygulamaları ve Kraxen Soba ile siz ve tavuklarınız canlanmış ve yenilenmiş hissedeceksiniz.