Düşünen Gezgin ile Villa Tatilinin Avantajlarını Keşfedin

OLAĞANÜSTÜ HİZMET

The Thinking Traveller’dan hizmet verilen bir villaya sahip bir otelin rahatlığını kaçırmayacaksınız. Aşçılar, hizmetçiler ve bahçıvanlar elinizin altında olduğundan parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek yok. Baştan sona hizmet seviyeleri beklentileri aşarak mutlak konfor ve mutlak mutluluğu garanti eder.

MAHREMİYET

Servisli olsun ya da olmasın, her villa tam bir mahremiyet sunar. Havuzda bir sıçrama yapın, mutfakta bir fırtına pişirin ve bahçelerde özgürce dolaşın; Tümü, konaklamanız süresince keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için sizindir.

ELİNİZDEKİ BİLGİLER

Her konuğun The Thinking Traveller ile mükemmel bir tatil deneyimi yaşaması için, her rezervasyon bir harita, ayrıntılı ev rehberi ve bölge rehberi içeren akıllı bir seyahat çantası ile birlikte gelir. Yerel yöneticiler de tatilinizin sorunsuz geçmesini sağlamak için hazırdır. Kısmi konsiyerj, kısmen sorun giderici, en iyi dondurmayı bulmaktan bölgenin gizli mücevherlerini keşfetmeye kadar her konuda size yardımcı olabilirler.

KENDİ KURALLARINI YAP

Düşünen Gezgin ile kıyafet kuralları ve belirlenmiş yemek saatleri yoktur. Bu sizin eviniz ve tatiliniz, bu yüzden kararları siz verin. Bar asla kapanmaz ve buzdolabı her zaman açıktır. Varışta tamamen dolu olduğunu göreceksiniz, şaraptan villaya teslimat hizmeti ise eşikten geçerken bir içeceğin tadını çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Ek alışveriş, belirli ihtiyaçlara göre önceden sipariş edilebilir ve teslim edilebilir veya ekstra lüks dokunuş arayanlar için akşam yemeğinizi pişirmek için yerel bir şef organize edilebilir.

Daha fazla bilgi için thethinkingtraveller.com’u ziyaret edin veya e-posta [email protected]