Danai Beach Resort’ta Yaşamak

Yunanistan’daki herhangi birine tatilinizden bahsedin, hemen güneydeki güzel ada limanlarını ve tavernalarını hayal etsinler. Güneşin bol olduğu ve ışıltılı masmavi karşısında parıldayan beyaz manzaranın olduğu yer. Ancak yolunuzu kuzeye çevirin ve yaz tatilcileri tarafından rahatsız edilmeden, yemyeşil yeşillikler ve Yunanistan’ın en iyi korunan gizli yalanları ile mükemmel görüntüye sahip manzaralar çiçeklenir. Kalp durduran güzelliği ve sınırsız konukseverliği ile tanınan Halkidiki, Yunanistan’ın tridentidir; Ege Denizi’ne uzanan üç bozulmamış, ormanlık parmak.

Yunan maceramız bizi, omurgası dağlar ve çam ormanlarından oluşan merkezi yarımada olan Sithonia’ya getiriyor. Sol uçtaki Kassandra’dan daha engebeli ve daha az nüfuslu olan Sithonia, uzun zamandır yerliler için favori bir tatil yeri olmuştur. Kıyı boyunca, geniş kumsallar gizli koylarla serpiştirilmiştir ve doğu tarafı, üçüncü yarımada olan Athos Dağı’nın muhteşem manzarasını sunmaktadır. Sithonia’da muhteşem, uykulu kasabalar, gün ışığına çıkarılacak çok sayıda büyüleyici hazine ve bir haftalık evden eve dönüşümüz olan Danai Beach Resort bulacaksınız.

Selanik’ten kolayca ulaşılabilen bu lüks sayfiye yeri, yemyeşil Akdeniz bahçeleri ve geniş bir kumsal cennetidir. Bir aile işletmesi olan Danai, her biri benzersiz bir tarza sahip ve bahçelerin veya okyanusun etkileyici manzarasına sahip çok çeşitli süitler ve villalar sunmaktadır. İki yatak odalı süitimiz ikincisine düşüyor; Burada Fransız kapılardan dışarı bakabilir ve güneşin, denizin ve özel havuzun kusursuz bir şekilde kusursuz bir kartpostal görüntüsüne karıştığını görebilirsiniz. Canlı çiçekler, büyüleyici duvar sanatı, Bose wi-fi müzik sistemi, gömme dolap ve Bulgari banyo ürünleri sahneyi tamamlıyor.