Dağlarda Tatil İçin Mükemmel Oteller

KAR TERMİNALİ KAR SAĞLIĞI DU MONTENVERS, CHAMONIX

Alplerde yaz

Kapat ve kaç Fransız Alpleri’ndeki en sıra dışı ortamlardan biri Terminal Neige Refuge du Montenvers. Chamonix’in üzerinde oturan yaz dijital detoks deneyimi, sizi akıllı telefonunuzu bir kenara bırakmaya ve sığınağı çevreleyen muhteşem patikalarda üç gün yürüyüş yapmaya davet ediyor. Ayrıca sığınağın güneşli açık terasında günlük yoga ve meditasyon seansları, iki restorandan birinde lezzetli Savoyard yemekleri ve diğer yaz etkinlikleri vardır.

terminal-neige.com

FERMES DE MARIE, EVLİ

Alplerde yaz

2018 yazında Megève’in en klasik oteli ilk ‘Eat Speak Love’ programını tanıtacak. Bu ısmarlama beş gecelik deneyim, konuklara Fransızca konuşma becerilerini tazeleme ve mutfakta bazı yeni numaralar öğrenme şansı verir. Muhteşem dış teraslar sınıf haline gelecek ve özel bir yerel öğretmen, tüm yeteneklere uygun Fransızca dil dersleri, münazaralar ve atölye çalışmaları düzenleyecektir.

VALSALA OTEL, AROSA

Alplerde yaz

Çevre dostu Valsana Hotel, ilk yaz sezonu için açıktır. Göl tarafı manzarasına sahip Valsana’da 40 oda ve 9 servisli daire, küçük bir spa ve Twist Restaurant’ta açık havada yemek yeme imkanı vardır. Yepyeni Valsana köyün girişinde oturuyor; Arosa ormanını çevreleyen, gölle çevrili ve dağların güzel panoramik manzaraları ile çevrilidir. Kendinizi doğanın terapötik etkilerine kaptırırken yıldızların altında uyumak, rehberli yürüyüşler, yoga, kürek sörfü ve daha fazlası gibi aktivitelerin keyfini çıkarın.

valsana.ch

ROSA ALPINA, SAN CASSIANO

Alplerde yaz

Ayurveda’nın bütünsel Hint tıp disiplininin ünlü temsilcisi Dr Suraj Dubey, bu yıl bir dizi sağlıklı yaşam kaçamağı için Hotel Rosa Alpina’ya geri döndü. UNESCO Dünya Mirası listesindeki güzel Dolomitler’de yer alan programlar meditasyon, refleksoloji ve spa bakımlarını içerir. Yoga, çarpıcı dağlara bakan boydan boya pencerelere sahip otelin Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

rosalpina.it

TSCHUGGEN GRAND OTEL, AROSA

Alplerde yaz

Tschuggen Grand Hotel, son teknoloji ürünü 5.000 metrelik Bergoase Spa’ya, La Vetta’daki Michelin yemeklerine ve kendi dağ demiryolu olan Tschuggen Express’e ev sahipliği yapmaktadır. Arosa, bir kayak merkezi olarak bilinir, ancak aynı zamanda en güzel çevrede çeşitli aktivitelerle ılıman bir Alp yaz kaçamağı için mükemmeldir. Konuklar, görkemli Weisshorn zirvesinin tepesinde yıldızların altında uyumadan önce, büyüleyici İsviçre beldesini yürüyerek ve dağ bisikletiyle keşfetme şansına sahip olacaklar.

tschuggen.ch

OTEL SASSONGHER

Alplerde yaz

Hotel Sassongher, Alta Badia bölgesinin kalbinde yer alan, aile tarafından işletilen geleneksel bir Güney Tirol otelidir. Spada dinlenmeden ve otelin otantik atmosferinde yemek yemeden önce dağları keşfe çıkın restoranlar. Ünlü ve son derece popüler Maratona dles Dolomites bisiklet denemesi, bisikletçilerin dramatik manzarayı seyrederken bisiklet parkurlarının ve zorlu tırmanışların üstesinden gelebileceği bölgede sona eriyor. Hotel Sassongher, konukların kendi hızlarında benzersiz bir bisiklet mücadelesinin keyfini çıkarabilmeleri için Dolomitler boyunca özel bisiklet turları düzenleyebilir.

sassongher.it

DAS CENTRAL, AVUSTURYA

Alplerde yaz

Alplerde bir yaz için Avusturya’ya kaçın ve 5 yıldızlı Das Central Hotel’de spa uygulamalarının ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarın. Ayrıcalıklı bir dokunuşla rahatlama arayanlar için, Das Central oteli, Sölden’de bir tatili tanımlar – gündelik lüks. Konuklar, tüm Avrupa’nın en nefes kesici manzaralarından bazılarıyla çevrili dağ bisikleti, vahşi yüzme, kaya tırmanışı ve diğer yaz Alp aktivitelerini deneyebilir. Ve James Bond süper hayranları için Das Central, konukların kendilerini bir James Bond filminin sahne arkasına kaptırabilecekleri ve 007 Sanat Yönetmeni Neal Callow ile özel bir tur yapabilecekleri 007 Elements’in özel bir sahne arkası önizlemesini sunuyor. Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre’da çalıştı.

center-soelden.com