Ca Na Xica’da Konaklama ile Kırsal İbiza’ya Kaçış

KALMAK

Ca Na Xica, 20 konuk odası ve süiti, açık hava kahvaltıları, enfes bir açık hava restoranı, bir spa, havuz başı bar hizmeti ve hatta insan yapımı bir plaj dinlenme alanı ile iftihar etmektedir. Buradaki vibe lüks ama asla gösterişli değil. Doğa, tasarıma mümkün olduğunca sık dahil edilmiştir. İyi bakımlı çiçek tarhları, bitki yaşamı ve egzotik otlarla dolup taşar ve sitenin etrafında aralıklı olarak güzel sarı çiçekler açan dev kaktüsler bulunur. Oteli ziyaret ettiğimizde şaşırtıcı bir şekilde can sıkıcı sivrisinekler, tatarcıklar ve sinekler yoktu, ancak vahşi yaşam daha hoş karşılandı. Tatlı küçük kuşlar ağaçların arasında kanat çırpar ve havuzun kenarında serinlerken, kertenkeleler patikalarda koşar.

Dekor, geleneksel İspanyol villası ile spa, restoran ve süitlerin çağdaş mimarisi arasında kusursuz bir geçiştir. Sıcak bej ve yumuşak beyaz, mükemmel sonuçlarla iç mekan tasarımcısının renk şemalarına hükmetti.

Spa, küçük ama mükemmel şekilde oluşturulmuş. Sauna, buhar odası, buz gibi soğuk dalma havuzu, dinlenme odası ve ısıtmalı açık hidroterapi havuzu ile eksiksizdir. Tam bir dinginlik durumuna girmeye hazır olanlar için bir dizi masaj, yüz bakımı ve güzellik bakımı sunulmaktadır.