Bu Uzaklardaki Spa Destinasyonları ile Fare Yarışından Kaçış

SHA Sağlık, Alicante

Süper özel SHA Wellness Clinic, dünyada türünün ilk örneği olmaya devam ediyor. Alicante’nin Akdeniz’e bakan tepelerinde yer alan ekibi, kendini eski Doğu tekniklerinin, en iyi geleneksel tedavilerin ve tıbbi bakımdaki en son bilimsel gelişmelerin birleşimi yoluyla sağlık ve esenliği iyileştirmeye adamıştır.

shawellnessclinic.com

Santani Wellness Resort & Spa, Sri Lanka

Adını “uyumlu” anlamına gelen Sanskritçe kelimeden alan Santani, Sri Lanka’nın tatlı inişli çıkışlı tepelerinde yer alan lüks Ayurveda tatil beldesidir. Ülkenin ilk tam teşekküllü destinasyon spa’sı olan Santani’nin Ayurveda ve detokstan yoga ve spaya kadar her şeyi kapsayan programları, siz ayrıldıktan uzun süre sonra sağlıklı yaşam için yerinde şımartma ve gençleştirme ile aydınlatılmış öğrenmeyi birleştirir.

santani.lk

The Ritz-Carlton, Langkawi

Andaman Denizi üzerinde uçan The Ritz-Carlton’daki spa, Langkawi, eski Malezya şifa ve güzellik törenlerinden ilham alan beş yıldızlı bir cennettir. Adanın tek su üstü spa’sı, altı terapi odası (çiftler için üç; her biri manzaralı), geniş bir güverte, dinlenme alanı ve hamama sahiptir.

ritzcarlton.com

Amanpuri, Tayland

Phuket’in batı kıyısında yer alan Amanpuri beldesi, hem Tayland’ın kendine özgü nazik şifa sanatını kullanan geleneksel spa terapileri hem de hayatınızda derin bir değişimi teşvik etmeyi amaçlayan, bireysel olarak tasarlanmış programlar olan üç ila 14 gecelik ‘Bireysel Sağlık Daldırmaları’ sunmaktadır. kilo kaybı veya derin bir temizlik.

aman.com

Taj Exotica Tatil Köyü ve Spa, Maldivler

Aradığınız şey kristal sular ve el değmemiş plajlarsa, Taj Exotica Resort ve Spa tam size göre. Hedefin Jiva spa’sı, klasik vücut ovmalarından Ayurvedik deneyimlere kadar çok çeşitli terapiler ve terapiler sunar – hepsi dünyanın en güzel arka planına sahiptir.

taj.tajhotels.com

Mondrian Doha, Doha

Mondrian Doha, Katar’da bir ilk olan dünyanın en büyük ESPA spa’sı ile geçen yıl kapılarını açtı. Çarpıcı spa, uluslararası üne sahip Hollandalı tasarımcı Marcel Wanders tarafından tasarlanmıştır ve erkekler ve kadınlar için ayrı spalar, bir ısı deneyimi bahçesi ve geleneksel bir Türk Hamamı içerir. Orta Doğu’nun köklü spa terapilerinin en iyilerini modern, batı uygulamalarıyla birleştiren altı özel tedaviden oluşan bir menü mevcuttur.

morganshotelgroup.com

Altı Duyu Con Dao, Vietnam

Six Senses Con Dao Spa’da Lo Voi Dağları’nın dramatik fonunda yer alır ve tropik bahçelerle çevrilidir. Dört kapalı tedavi odası, üç açık hava tedavi salası, bir Yoga ve Meditasyon Köşkü ve Hamam Tedavisi sunmaktadır. 90 dakikalık Bitkisel Poultices masajı özel bir vurgudur.

SixSenses.com