Bali ve Lombok’ta Kalacak En İyi 7 Yer

Villa Sungai ile ilgili tek bir sorun var – orada kalın ve diğer oteller karşılaştırmakta zorlanabilir. Bunun nedeni, Sungai’nin kesinlikle bir otel değil, bir villanın kişiselleştirilmiş mahremiyetini birinci sınıf beş yıldızlı bir otelin zahmetsiz cazibesiyle birleştiren ustaca bir melez olmasıdır. Ayung Nehri’nin hemen üzerinde, keyifli bir özel bankada yer alan Sungai, 24 saat hizmet veren personeli, kusursuz şık tasarımı, üç yatak odası ve nefes kesen bir sonsuzluk havuzuyla iftihar eder.

Komşu villa Sungai Gold’u da alma seçeneği ile, bir aile veya grup kaçamağı için daha iyi bir ortam hayal etmek zor.. Keşfetmek için mükemmel bir üs olmasına rağmen, bu ısmarlama nehir kıyısındaki cennetten ayrılmak zor olabilir..

Otel kahvaltısının kesildiği saatleri unutun – Sungai’de yemek istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman gerçekleşir. Muhteşem yemekler, yerel ürünlerin en iyisini yapar ve size adanın gerçek tadını verir. Suçsuz hoşgörü havasını tamamlamak için, geleneksel Bali şifaları ve masajları sunan bir spa bulunmaktadır. alındı havuz başı. Git – bunu asla unutmayacaksın.

Cepaka, Bali; bali-villassungai.com