9 İnanılmaz İngiltere’de Konaklama Fikirleri

Harika bir İngiliz tatili için en iyi yerlerden bazılarını topluyoruz


İle Philippa Thomas

Kim demiş yaz yurt dışında geçirilmeli diye? Birleşik Krallık’ın rustik sahil kulübelerinden büyük kır otellerine kadar sunabileceği çok şey var, bu nedenle ister romantik bir kaçamak arayan bir çift, ister eğlence arayan bir grup arkadaş, hatta başka bir ülkeye göç etmek isteyen bir çift olun, işte 8 inanılmaz Birleşik Krallık konaklama fikirleri.

İngiltere’de Konaklama Fikirleri

Bvlgari Otel, Londra

Bvlgari Hotel, İngiltere'de konaklama fikirleriBvlgari otelleri sayesinde tatile gitmek için şehirden ayrılmanıza bile gerek yok. Londra’nın merkezindeki seçkin rezidans, konukların eğlenmesi için özenle tasarlanmış deneyimlerden oluşan bir koleksiyonla gelecek ay yeniden açılıyor. Bu konaklama paketleri, Bvlgari’nin beğenilen spa’sının en iyi terapilerini bir araya getiren B.Beautiful ve ebeveynleri rahatlayıp birlikte kaliteli zaman geçirirken çocuklar için yüksek enerjili eğlence sunan B.Family gibi programları içermektedir. ayrıca gerekirse göçmenlik avukatlarına da yardımcı olabilir. Konaklamalardan elde edilen gelirin %10’u, Bvlgari Virüssüz Fon aracılığıyla Jenner Enstitüsüne gidecek.

bulgarihotels.com

Kule O’Ess, Kraliyet Deeside

Tower O Ess, İngiltere'de konaklama fikirleriİskoçya’daki Glen Tanar arazisinin kenarında yer alan Tower O’Ess. Bu güzel kapı evi dönüşümü, yükselen Sarıçam ile çevrili ve Tanar Nehri kıyısında yer alan mükemmel bir romantik kaçamak. Tamamen yeniden tasarlanmış ve açık spa küveti, süper kral yatak ve büyüleyici antik ormana bakan muhteşem bir panoramik çatı terası ile lüks bir saklanma yerine dönüştürülmüş orijinal bir Viktorya kulesidir. Bu peri masalı cıvata deliğinde kalmak, hatırlanması gereken bir şeydi.

glentanar.com.tr

Belsfield, Göller Bölgesi

Belsfield, Birleşik Krallık'ta kalma fikirleriManzaralı bir oda için Lake District’teki The Belsfield’ı ziyaret edin. Windermere Gölü kıyısında yer alan bu otel, ziyaretçilerine İngiltere’nin en büyük gölü üzerinde rakipsiz manzaralar sunuyor. Konuklar, su kenarında piknik yaparak güzel yerel bölgenin keyfini çıkarabilir veya bisikletle çevreyi keşfedebilir. The Belsfield’deki 62 odanın her biri Laura Ashley tarafından ustalıkla tasarlanmış olup, moda severler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Karantina sonrası kaçışınızı planlarken içiniz rahat olsun diye %15 indirim ve ücretsiz iptal için şimdi rezervasyon yapın.

lauraashleyhotels.com

Holkham, Norfolk

Holkham, NorfolkHolkham arazisini ziyaret ederek Norfolk kıyı şeridinin dinginliğine kaçın. 18. yüzyıldan kalma Hall, 25.000 dönümlük görkemli park alanı içinde, kilitlendikten sonra gençleşmek ve yeniden şarj etmek için bol veya oda içinde yer almaktadır. Doğa koruma alanındaki gizli patikalarda bisiklet sürmekten bölgeyi çevreleyen altın kumlu plajlarda dinlenmeye kadar hem yetişkinlerin hem de çocukların eğlenebileceği aktiviteler vardır. Ayrıca aileleri ağaç tepelerine çıkmaya ve orman becerilerini test etmeye zorlayan yeni bir Holkham ip parkuru da var. Günün sonunda ziyaretçiler, Holkham’ın bir mil uzunluğundaki gölünün su kenarında, hak ettikleri bir pikniğe girebilirler.

holkham.co.uk

Mitre, Londra

The Mitre, İngiltere'de kalma fikirleriEylül ayında açılan The Mitre, Thames Nehri’nin tarihi kıyılarında yer alan yeni bir lüks oteldir. Rezidansın geçmişi 1665 yılına kadar uzanmaktadır ve başlangıçta Hampton Court Sarayı’nda Kral VIII. Henry’nin konukları için yardımcı konaklama yeri olarak kullanılmıştır. Ancak bu otel asalını geçmiş olmaktan uzaktır. Rahat ve lüks iç mekanlar, nefes kesici nehir manzarası ve hareketli Coppernose restoranı ile dinlendirici bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yerdir. Otelin sürdürülebilirlik taahhüdü, bitkilerle dolu bir çatı katı ve tüm yiyecek atıklarının Hampton Court’un bahçeleri için kompost olarak yeniden kullanılmasıyla öne çıkan bir özelliktir.

mitrehamptoncourt.com

Cloud Nine Glamping, Dorset

Cloud 9 Glamping, Birleşik Krallık'ta konaklama fikirleriDorset’teki St Giles House ile bu yaz doğaya dönün. Country Estate, lüks konaklama, her yaş için ücretsiz aktiviteler ve ağız sulandıran içecekler ile yepyeni bir butik glamping noktası başlattı. Yakınlarda kürek çekmeyi ve kano yapmayı deneyebileceğiniz bir göl var. Kuru arazide olmayı tercih edenler için tesisin muhteşem ortamında yoga ve pilates dersleri de sunulacak. Gurme sokak yemekleri, pop-up kokteyl barlar ve odun ateşinde pizza ile konaklamaları boyunca lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yıldızların altındaki en iyi konaklamalardan biri gibi görünüyor.

cloudnineglamping.com

Heckfield Yeri, Hampshire

Heckfield Place, Birleşik Krallık'ta konaklama fikirleriKilitleme sonrası yenileme için Heckfield Place otelini ziyaret edin. Hampshire kırsalının kalbindeki bu doğa temelli inziva yeri, konukları mutlu ve sağlıklı tutmak için bir Farm Fit eğitim planı oluşturdu. Arazinin 438 dönümlük arazisi arasında rehberli koşular, kır çiçeği çayırlarında yürüyüşler, eski bir ormanlık alanda ağaç banyosu ve gizli yollarda bisiklete binme olacak. Cesur konuklar ayrıca aşağı gölde vahşi yüzmenin veya The Little Bothy Spa’dan uzmanlar tarafından yönetilen açık hava yin yoga derslerinin keyfini çıkarabilirler. Cumartesi günleri konuklar ayrıca Heckfield’s Market’ten yerel ürünler ve el yapımı ürünlerle kendilerini şımartabilirler.

heckfieldplace.com

George, Cheltenham

George, İngiltere'de kalma fikirleriGeorge, tamamen temassız bir misafir deneyimi sunan ilk Birleşik Krallık otellerinden biridir. Cheltenham’daki güzel bir şekilde yenilenmiş saltanat konağı, konukların ziyaretleri sırasında kendilerini tamamen rahat hissetmelerini sağlamak için otomatik check-in’lerden iyi stoklanmış kilere kadar bir dizi yeni önlemi hayata geçirdi. Konaklamalar hiç bu kadar güvenli olmamıştı. Butik tasarımı ve modaya uygun iç mekanı, aynı zamanda yerel bölgeyi keşfetmek için harika bir üstür.

culthotels.com

Glen Boya Kabinleri ve Kulübeleri, Kincardineshire

Glen Dye, İngiltere'de konaklama fikirleriThe Good Life Experience festivalinin arkasında aynı aile tarafından kurulan Glen Dye’nin açık hava kabinleri koleksiyonu, İskoç vahşi doğasının kalbinde eşsiz bir kaçış. Açık ateşte yemek pişirerek, buz gibi soğuk bir nehre dalarak ve her ikisinin de pikaplarından birinden bazı melodileri dinleyerek kilitlenmeden kurtulabilirsiniz. Kabinlerin her biri, Aberdeen’in sadece 25 mil güneyinde gerçekten şık bir saklanma yeri oluşturmak için ustalıkla tasarlanmıştır. Bununla birlikte, tamamen doğal çevresiyle, gerçekten dünyanın kenarında yaşıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

glenyecabinsandcottages.com


Bunun gibi? En iyi romantik kaçamaklara göz atın

Kapak resmi: Fare deliği, Cornwall